Firma Bilgisi

İstanbul Nuruosmaniye semtinde üretime geçen Kaygısızlar Koll. Sti.’nin ilk sahibi Hüseyin KAYGISIZ dır.Kalıp Sanayi adı altında Eksantrik Pres Kalıpları (Kesme-Sıvama), Kuyumcu Kalıpçılığı, Altın İşleme Makinaları, Hediyelik Eşya ve Bijuteri imalatı yapmıştır.1975 yılında Kaygısızlar Koll. Şti. Hüseyin Kaygısız, A.Turhan Kaygısız ve Tamer Kaygısız tarafından kurulmuştur.

Yeni yapılanma ile ” Oto Yan Sanayi ” , “Plastik Kalıp” , “Kırtasiye” , “Plastik Enjeksiyon” , “Baskı” işleri de şirket profiline eklenmiştir. 1980 yılında Esenler ilçesindeki kendi mülkü olan yeni binasına taşınarak üretimini burada sürdürmeye devam etmiştir.Halen Oto Yan Sanayi Üretimi, Kuyumcu Makinaları , Plastik Enjeksiyon Kalıp İmalatı, Plastik Enjeksiyon Baskısı ile üretimine devam etmektedir.

Kaliteyi dürüstlüğü kendisine ilke edinmiş olan kuruluşumuz müşterilerinin güveni ve sevgisi ile büyümüş bu ilgi ve güvenin devamı için tüm imkanlarını seferber etmiştir.

Vizyonumuz : Kaygısızlar Koll. Şti.’nin ilk olarak vizyonu alanında elde ettiğimiz başarıları sürdürmektir.Alanında başarılı olarak müşterilerimize her anlamda en yükse derecede faydalar sağlamaktır.

Misyonumuz : Kaygısızlar Koll. Şti.Müşterilerin istek ve beklentilerine göre , çözümler üretmeyi misyon haline getirmiştir.